Nowdesign.eu

A+ A A-

Vizitky

Vizitky - © Nowdesign.eu s.r.o.

 

Vizitky - výroba a tisk vizitek

Jistě se shodneme, že vizitky jsou důležité. Přikládáme jim ale důležitost, kterou si právem zasluhují? Je možné, že nikoliv. Přitom od okamžiku, kdy poprvé dostaneme do rukou vizitku našeho obchodního partnera, posuzujeme budoucí obchod (vědomě a pozor - i nevědomě) také podle profesionality, kvality a designu vizitky, kterou právě držíme v ruce. Mnohdy i během prvního kontaktu v obchodním jednání si vizitku několikrát prohlížíme. Jaký dojem na Vás udělá obyčejná vizitka a jak uvažujete o obchodním partnerovi, který Vám předal atraktivní, neokoukanou vizitku? Ano, je to tak, vizitka na nás působí, ať si to připouštíme nebo ne.

Vizitky z našeho DESIGN STUDIA zaslouženě přitahují pozornost. Když k atraktivnímu designu připočítáme použitý kvalitní materiál a technologii výroby, výborný první dojem na obchodní schůzce je zajištěn.

 

Kvalitní materiál a design vizitek

Vizitky, které vám nabízíme, jsou vyráběny vždy ve CMYKu, tedy čtyřbarevnou technologií. To tedy znamená, že na jakoukoliv vizitku můžeme aplikovat plnobarevný tisk v nejvyšší kvalitě. Samotný tisk probíhá na špičkových tiskařských strojích, tedy žádné digitální kopírky či stolní tiskárny. Použitý papír je také velice důležitým prvkem v konečném hodnocení kvality vizitky. Proto vždy používáme výborný křídový papír o optimální gramáži 300g. V poslední době se velmi často používá jako dodatečná povrchová úprava laminace, a to buď matná nebo lesklá. Naše firma nabízí pouze kvalitní, plnohodnotnou strojovou laminaci, tedy žádné používání stolních laminátorů či pouhé aplikování "obyčejného" UV filtru. Použitím laminace se vizitka promění v ještě důležitější, doslova prestižní prvek prezentace vaší firmy. Laminování také zajistí vaši vizitce dokonalou ochranu před mechanickým poškozením, otisky prstů, vizitka je odolnější proti vodě a dalšími nežádoucími vlivy.

 

Využití vizitek je opravdu široké:

  • Propagace vašeho penzionu, restaurantu, hotelu, baru apod. - viz samostatná kapitola
  • Propagace vašeho výrobku
  • Oznámení vaší akční nabídky

Výhody vizitek od nás?

  • Plnobarevný tisk vizitek v nejvyšší kvalitě
  • Křídový papír o optimální gramáži 300g
  • Matná nebo lesklá laminace

Ukázka vizitek

Kliknutím na náhled se zobrazí větší obrázek.

 

Kompletní nabídka kategorie tisk: